Masthead header

balikumi fotokonkurss 2013 & rõõmupisarad

Nädalavahetusel toimus Baltikumi fotokonkurss 2013, kuhu kogunes fotograafe põhiliselt küll Baltikumist aga ka siit-sealt üle terve maailma.

Minu  unistus oli glamuuri kategoorias mõni väike auhind näpata, aga kui nüüd aus olla, siis selliseks  auhinna portsuks ma valmis ei olnud. Kokku tuli 5 võitu – Eesti parim portreefotograaf, Parim foto persons/individuals kategoorias,  Parim foto Glamour kategoorias, 3 koht persons/individuals kategoorias ning 3 koht  glamuuris.

Ma olen siiralt õnnelik ja tahaksin tänada inimesi, kellega koos on need pildid sündinud. Eelkõige Liis Platot kellega koostöös on pildistatud kõik võidupildid.
Üks suuuuursuur AITÄH sulle!!!

Samuti tänud meikaritele Liisi Roht, Maie Heidemann, Kaia Triisa. Modellidele Diana Mikita, Inna Zuk, Ann-Marii Närska.

Kummardus konkursi zhüriile ning korraldajatele!!

Suured õnnesoovid minu poolt eesti fotograafidele pulma kategoorias ilma teinud Gerry Sulpile, Mait Jüriadole, Edyth Raamatule ning portreekategoorias auhinna saanud Marje Kärnerile!:) hurraaaa!!!

Emotsioonid on  siiani võimsad, rõõmupisarad voolavad, suu on kõrvuni ja hing on tahtmis täis uute projketide kallale asuda.

Siin ka mõned fotod minu uhkest auhinna-kollektsioonist ning võidupiltidest.  (pean vist nüüd eraldi riiuli muretsema ) 😉

  • Liisi - Väga äge ja palju õnne!

    Oleks tahtnud kõiki pilte nähs kohe 🙂

    Kuid tõesti äge ja põnev.ReplyCancel

  • Berit - oioioi kui ilusad pildid! Lihstalt ei ole sõnu! Palju palju õnne!ReplyCancel

  • Maarja - Mina rõõmustan koos sinuga! 😀ReplyCancel

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*